סמל המרכז הקהילתי

טל: 08-6307030
matnaseilat@gmail.com
פקס: 08-6307011

דבר ראש העיר

תושבים יקרים,

בימים אלה אנו עומדים בפתחה של שנת פעילות נוספת, מגוונת ואיכותית ברשת המתנ"סים אילת המפעילה מעל 250 תכניות המוצעות לכל תושבי אילת מגיל לידה ועד גיל הזהב. אין שמח ממני, לראותכם הורים וילדים, בני נוער ומבוגרים נהנים בפעילות המתנ"סים, באירועי התרבות, בקייטנות, בחוגים, במסגרות הנוער, במועדונים החברתיים, בספריה העירונית ובמרכז הרב תחומי החדש לגיל הרך.

עיריית אילת התומכת ברשת המתנ"סים ומממנת חלק ניכר מפעילותה, מייחסת חשיבות רבה לתרבות שעות הפנאי ולתרבות בכלל, כמו גם לפעילות החברה והספורט בעיר. על כן לצד הפיתוח והטיפוח של המרכזים הקהילתיים ולצד אירוח וקיום אירועים, פסטיבלים ואליפויות ספורט, אנו פועלים כל העת, לגוון ולהעשיר את הפעילות החברתית-ערכית המוענקת לכם באמצעות רשת המתנ"סים. השנה ייחדנו פעילות ענפה תחת האמירה - "אחר אתה חבר" המיושמת בכל המערכות העירוניות ובכללם גם במתנ"סים. תושבי אילת מוכיחים בכל זמן ובכל מקום את רגישותם לעניין וזה מרגש בכל פעם מחדש.

שאיפתי היא שכל ילדי אילת, בני נוער ומבוגרים ימלאו את שעות הפנאי שלהם בפעילויות מגוונות. חוגי המתנ"סים הם דרך מצוינת לעשות זאת ולשמחתי מספר הפעילים בחוגים, בתנועות הנוער ובמסגרות החברתיות, מוכיח זאת.

בהזדמנות זו, אני מוצא חובה נעימה להודות לכל העושים במלאכה, שבדרכם המקצועית דואגים כל שנה להנעים את זמננו בחוגים, אירועים ופעילויות. תודה, לחברי דירקטוריון המתנ"ס, ליו"ר הנהלת הדירקטוריון – ד"ר דרורי גניאל, למנכ"לית הרשת – איריס כהן, למנהלי ומנהלות המתנ"סים ולצוות העובדים על עבודה מסורה, יוזמה והשקעה מרובה.

לכם, תושבי אילת וילדים יקרים, אני מאחל שנת פעילות פורה ומהנה.

שלכם,
מאיר יצחק הלוי
ראש עיריית אילת

  • הצהרת נגישות
  • החברה למתנסים
  • עיריית אילת
  • ניוזלטר החודש
    מתנסנט | חוגים