סמל המרכז הקהילתי

טל: 08-6307010
matnaseilat@gmail.com
פקס: 08-6307011

דבר ראש העיר

תושבים יקרים,                                                                                                          

 

בימים אלה אנו עומדים בפתחה של שנת פעילות נוספת, מעניינת ואיכותית ברשת המתנ"סים אילת. כבכל שנה, גם השנה מציעים לכם כל המתנ"סים הקהילתיים, תוכנית פעילות עשירה ומגוונת המותאמת לכל שכבות הגיל. לצד זאת, התחדשנו השנה במבנה חדש, מרכז רב תחומי לגיל הרך הסמוך למתנ"ס שחמון, מרכז הנותן מענה לגיל הרך ולזוגות צעירים כולל מרכז לחיזוק הזוגיות, מרכז שאני גאה ונרגש לחנוך עבור ילדי אילת ועבורכם. 

עיריית אילת התומכת ברשת המתנ"סים ומממנת חלק ניכר מפעילותה, מייחסת חשיבות רבה לתרבות שעות הפנאי ולתרבות בכלל, כמו גם לפעילות החברה והספורט בעיר. על כן לצד הפיתוח והטיפוח של המרכזים הקהילתיים ולצד אירוח וקיום אירועים, פסטיבלים ואליפויות ספורט, אנו פועלים כל העת, לגוון ולהעשיר את הפעילות החברתית-ערכית המוענקת לכם באמצעות רשת המתנ"סים. 

שאיפתי היא שכל ילדי אילת, בני נוער ומבוגרים ימלאו את שעות הפנאי שלהם בפעילויות מגוונות. חוגי המתנ"סים הם דרך מצוינת לעשות זאת ולשמחתי מספר הפעילים בחוגים, מוכיח זאת. 

בהזדמנות זו, אני מוצא חובה נעימה להודות לכל העושים במלאכה, שבדרכם המקצועית דואגים כל שנה להנעים את זמננו בחוגים, אירועים ופעילויות. תודה, לחברי דירקטוריון המתנ"ס, ליו"ר הנהלת הדירקטוריון – ד"ר דרורי גניאל, למנכ"לית הרשת – איריס כהן, למנהלי ומנהלות המתנ"סים ולצוות העובדים על עבודה מסורה, יוזמה והשקעה מרובה.

לכם, תושבי אילת וילדים יקרים, אני מאחל שנת פעילות פורה ומהנה.

שלכם,

מאיר יצחק הלוי 

ראש עיריית אילת

  • משרד רואה חשבון
  • החברה למתנסים
  • עיריית אילת
  • מתנסנט